Movies
Ratings
17
Irrational ManRated ★ 2.0
SnatchedRated ★ 4.0
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Wild HogsRated ★ 3.5
PleasantvilleRated ★ 4.5
MiraRated ★ 2.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Break-UpRated ★ 3.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The AnimalRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Delinquent SeasonRated ★ 4.5