Movies
Ratings
672
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 0.5