Movies
Ratings
206
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0- Love at LeastRated ★ 1.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
River's EdgeRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 1.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0