Movies
Ratings
1010
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Last SongRated ★ 1.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
WishRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.0