Movies
Ratings
1207
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Holy SpiderRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 4.5
In Front of Your FaceRated ★ 4.0
Walk UpRated ★ 4.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
In WaterRated ★ 3.0
In Our DayRated ★ 3.5
A Traveler's NeedsRated ★ 4.0
By the StreamRated ★ 3.5