Movies
Ratings
35
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0