Movies
Ratings
566
Triangle of SadnessRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The PerfectionRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Good BoyRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Don't MoveRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0