Movies
Ratings
553
Man on FireRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0