Movies
Ratings
196
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0