Movies
Ratings
95
Fantastic FourRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0