Movies
Ratings
44
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0