Movies
Ratings
236
Billy ElliotRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0- Time of CinemaRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0