Movies
Ratings
24
The King's WardenRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.5
Revue Starlight: The MovieRated ★ 4.0
Revue Starlight: Rondo Rondo RondoRated ★ 3.5- Coming to youRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Given: Hiiragi MixRated ★ 4.5