Movies
Ratings
187
HereditaryRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0