Movies
Ratings
292
Swiss Army ManRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5- NamelessRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 3.5
Beyond UtopiaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 3.5
- HeroRated ★ 3.5
RisenRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 2.0
MinariRated ★ 2.5