Movies
Ratings
307
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
A Day for an AffairRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5