Movies
Ratings
1022
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5