Titles you rated
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 3.5