Movies
Ratings
1076
The Devil's ViolinistRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Accidental HusbandRated ★ 3.0
CasanovaRated ★ 4.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.0
A Very Harold & Kumar ChristmasRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
SuperbadRated ★ 4.0
Knocked UpRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0