Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The CatRated ★ 1.5
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5