Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5