Series
Ratings
32
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0