Movies
Ratings
434
Life of PiRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Ennio: The MaestroRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0