Titles you rated
The Classified FileRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WingsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
Se7enRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0