Movies
Ratings
2229- Whispering WaterRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.0- A Wing and a PrayerRated ★ 3.0
No One Will Save YouRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
New OrderRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
SuncoastRated ★ 3.5
Hold Your BreathRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! MovieRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0