Movies
Ratings
217
The Fifth ElementRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0