Movies
Ratings
300
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
HidalgoRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
King of PrismRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Thermae RomaeRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 1.5