Movies
Ratings
300
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0