Movies
Ratings
1151
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
A Family AffairRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.0
MommyRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5