Movies
Ratings
33
Project Hail MaryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0