Movies
Ratings
46
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
A Day OffRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5