Movies
Ratings
638
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Taipei StoryRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5