Movies
Ratings
77
AnnaRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
After YangRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 2.5
A Clever CrookRated ★ 2.0
BurntRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
MauriceRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
By the Grace of GodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Dead RingersRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0