Movies
Ratings
737
The MartianRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
LobbyRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0