Movies
Ratings
113
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
The Hidden FaceRated ★ 5.0
LoganRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
StargateRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5