Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 0.5
GravityRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5