Movies
Ratings
52
August RushRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0