Movies
Ratings
20
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0- River of No ReturnRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
AlamarRated ★ 4.0