Series
Ratings
12
Demon SlayerRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5