Movies
Ratings
435
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 2.0
The King and IRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
WindstruckRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0