Movies
Ratings
885
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Snake EyesRated ★ 3.5
The Manchurian CandidateRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5