Movies
Ratings
75
Summer WarsRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0