Movies
Ratings
505
Silent FriendRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The TerrorizerRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- My HomeRated ★ 1.5
Bride of the CovenantRated ★ 1.0
Stranger by the LakeRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5