Series
Ratings
16
You Are My GloryRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0