Movies
Ratings
259
Baby DriverRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
CreedRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5