Movies
Ratings
1270
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
My Favorite Love StoryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5