Movies
Ratings
65
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SuperstarRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0- My FatherRated ★ 2.0