Movies
Ratings
619
HoppersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.5
MaXXXineRated ★ 2.0
Turning RedRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.0- TarotRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
Instant SwampRated ★ 4.0