Movies
Ratings
814
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
The Sea BeastRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
DamselRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5