Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5